Wil jij graag een uniek en exclusief ontwerp? Vertel ons al je wensen*. Met een berg kleurpotloden, stiften of een verfkwast in de hand gaan wij voor jouw aan de slag om van die ideeën een droom van een kaartje te maken. Daarbij gaan we net zolang door totdat jij, helemaal ondersteboven, nog net “Wow” kan uitbrengen.
*Stuur ons gerust beelden van dingen / kleuren / lettertypes / … die jij mooi vindt. Zo krijgen we alvast een idee in welke richting het ontwerp van jullie kaartje mag gaan. Dit kan per mail op hallo@tienteentjes.be. Wil je liever persoonlijk je kaartje komen bespreken, dan kan dit uiteraard ook. Voor een afspraak kan u best contact opnemen per mail.
Aangezien het tekstvak op de website slechts een beperkt aantal karakters kan bevatten, vragen we om ook per mail alle gegevens voor op het kaartje door te sturen.
Wat mag je van ons verwachten?
- een exclusief kaartje volledig naar jouw wens ontworpen
- een eerste digitale proefdruk binnen de 15 werkdagen
- 3 correctierondes (na de eerste digitale proefdruk)
- gratis gekleurde enveloppen
- drukkosten inbegrepen
- een fijne en vlotte communicatie :)
Papiersoort
Standaard worden onze kaartje gedrukt op een gladgestreken papier van 350 gram. Wil je liever een papiersoort met iets meer structuur? Dan kan je dit aangeven bij de opties. Wil je de papiersoorten graag eens voelen vooraleer je een beslissing neemt? Bestel dan hier een
stalenpakket voor 2,50 euro (inclusief gratis verzending).
Betaling
Bestel je een geboortekaartje? Kies dan bij de
betaalmethode voor
“vooraf overmaken” en voer de overschrijving nog niet uit.
Je hoeft nu nog niet te betalen. Pas wanneer het ontwerp helemaal naar jouw wens is, ontvang je een factuur.
Werkwijze
Wil je alles nog eens stap voor stap rustig nalezen? Hier vind je onze uitgebreide
werkwijze. Heb je nog vragen? Stuur dan gerust een mailtje naar
hallo@tienteentjes.be.
Niets vergeten?
Het perfecte doopsuiker is meer dan alleen een geboortekaartje. We helpen je graag op weg zodat je niets vergeet :-)
Wij zijn al helemaal benieuwd geworden naar jouw doopsuiker. Stuur je ons na afloop een foto door? Dat vinden we altijd erg leuk!